ІНФОРМАЦІЯ

Розмірна сітка

Розмірні сітки у всіх брендів різні. Тому, щоб виріб сидів бездоганно, вам необхідно зняти свої мірки, а саме :

  1. Об’єм грудей у см (у розслабленому стані за найвипуклішими точками);
  2. Об’єм під грудьми в см (у розслабленому стані);
  3. Об’єм талії см; – Об’єм стегон в см (по найвипукліших точках);
  4. Зріст.

Якщо у Вас виникли запитання чи потрібна допомога, можете написати у дірект та наш менеджер допоможе підібрати ідеальний розмір та правильну модель саме для Вас.

PÁLM

style

Рекомендації щодо догляду

Ручне прання в холодній воді не вище 30°С. Використання відбілюючих засобів і засоби для виведення плям заборонено навіть для білих купальників. Сушіння в машинці, на опалювальних приладах і під прямим сонячним промінням заборонено. Рекомендуємо сушити у розправленому вигляді.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Нова Пошта:

Доставка здійснюється на будь-яке відділення або на вказану адресу компанією-перевізником «Нова Пошта». Вартість даної послуги згідно з тарифами Нової Пошти та лише по території України. Відправлення товару здійснюється після оплати, якщо товар є у наявності.

Якщо товар відсутній на складі, терміни його виготовлення уточнюйте у нашого менеджера в чаті підтримки. Терміни доставки уточнюйте у компанії-перевізника. Оплата за доставку провадиться при отриманні товару. (Вартість доставки – за тарифами транспортної компанії.)

PÁLM

style

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Покупець має право повернути або обміняти отриманий товар належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня отримання товару, при дотриманні всіх наступних умов у сукупності:

(Відповідно до законодавства України, купальники не можуть бути повернуті або обміняні. Однак, ми робимо виняток і надаємо можливість обміну за такими умовами:)

– товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, збережені всі етикетки, бірки і захисні наклейки, відсутність на товарі плям, пошкоджень, слідів косметики і антиперспірантів, відсутні сліди носіння, прання, чистки тощо.

У разі обміну витрати на доставку несе покупець

Оплата

Ми приймаємо замовлення виключно через наш веб-сайт. Ми не здійснюємо прийом платежів шляхом банківського переказу на картку, часткової передоплати або оплати після доставки.

Зв'яжіться з нами зручним для вас способом